www.hotel-ubytovani.com
Hotel Vestec Sport Hotel Vestec - K hotelu přísluší parkovištěHotel Vestec Sport Hotel Vestec - disponuje restauracíHotel Vestec Sport Hotel Vestec - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Vestec Sport Hotel Vestec -  je k dispozici připojení na internetHotel Vestec Sport Hotel Vestec -  je k dispozici letní terasaHotel Vestec Sport Hotel Vestec - disponuje kavárnouHotel Vestec Sport Hotel Vestec - tenis -poblíž hoteluHotel Vestec Sport Hotel Vestec - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Vestec Sport Hotel Vestec - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Vestec Sport Hotel Vestec - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Hotel Sport Hotel Vestec
Sportovní 456, Vestec 25242
Česká Republika
Hotel-Vestec-Sport@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Sport Hotel Vestec ubytování Vestec Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Sport Hotel Vestec - ubytování Vestec | Vítejte

 
Hotel Vestec Sport Hotel Vestec

V příjemném prostředí Sporthotelu Vestec se můžete nejen ubytovat, ale můžete se naučit hrát tenis, relaxovat v sauně, ve vířivce či při masáži, uspořádat sportovně společenskou akci nebo si jenom tak zahrát tenisové utkání s přáteli nebo obchodními partnery.

Ubytování u Prahy
Sport Hotel Vestec se nachází v obci Vestec, 11 km od centra Prahy, v blízkosti dálnice D1. Hotel nabízí 11 komfortně zařízených pokojů s kapacitou 23 lůžek. Všechny 1 až 4 lůžkové pokoje jsou vybaveny satelitní TV, koupelnou se sprchovým koutem a WC. V recepci je stálá služba s doplňkovým prodejem.

Sport Hotel Vestec služby
Široká nabídka služeb Sporthotelu ve Vestci: profesionální personál, ubytování v nekuřáckých pokojích, parkování zdarma před hotelem v uzamčeném prostoru, recepce, lobby bar, celodenní stravování, prostory pro pořádání školení, oslav, obchodních jednání, klubové posezení, venkovní posezení, sauna, bazén s vířivkou, masáže, tělocvična, sportovní shop, zajištění tréninkového sparingpartnera.

Ubytování Sport Hotel Vestec sportovní zázemí
Sporthotel Vestec poskytuje výborné sportovní a relaxační zázemí, které dává jedinečnou příležitost k uspořádání různých sportovně společenských akcí. K dispozici jsou Vám 2 tenisové haly. Pevná tenisová hala, která nabízí 4 kurty a lehká pevná tenisová hala s 5 kurty, tělocvična až pro 20 osob.

Sport Hotel ubytování Vestec relaxační zázemí
Po celodenních aktivitách můžete relaxovat a načerpat energii v prostorách Sporthotelu Vestec a využít whirpool, saunu či masáž nebo můžete jen tak posedět v lobby baru či příjemné klubovně s krbem, televizí, barem a lednicí.

Sport Hotel Vestec konferenční služby
Hotel také nabízí prostředí k pořádání seminářů, školení, prezentací, firemních setkání se zaměstnanci apod. K dispozici je Vám klidná konferenční místnost až pro 30 osob, wifi připojení, občerstvení dle přání a požadavků klienta. Parkování u Sporthotelu Vestec zdarma. Na vyžádání doprava na metro „C“ Chodov zdarma.

Ochotný a profesionální personál Sport hotelu Vestec se těší na Vaši návštěvu a bude se snažit Vám zajistit kvalitní služby ubytovací či sportovní a učiní vše pro to, aby jste se do Sporthotelu ve Vestci často a rádi vraceli.